Інтернет-магазин рибальських снастей, наживок та прикормок
0
Мой заказ

Вудлища

Вудлище це без перебільшення головна снасть рибалки, яка здатна подарувати справжнє задоволення від виведення риби.
Вудки бувають різних типів і для різного способу лову риби. На вибір вудлища впливає те, де і умовах буде риболовля: з човна чи берега, на хижака чи мирну рибу.
Бувають такі типи вудлищ:
Болонські - це телескопічна конструкція, довжина від 4х до 8ми метрів, на бланку розташовані кільця, зачача яких розподілити навантаження по всій вудці у разі виведення великої риби.
Карпові - з назви відомо що призначена для лову коропа і білого амура і товстолобика. Це досить сильні види риб та гідні суперники. Тому до вибору вудлища треба підходити відповідально. Як правило, це вудки довжиною не більше 4х метрів у конструкції яких посилені кільця для виведення великої риби.
Човнові - Через обмежений простір на човнах, для зручності закидання, такі вудки мають довжину 1.5-2,5 метра. Так як з човна доступні великі глибини, то в конструкції таких спінінгів використовується котушка. Вудилища зазвичай 2х стосавні але нерідко зустрічаються одночастники.
Махові – Зазвичай вудка має довжину від 4х до 10 метрів. На вибір вудлища впливає місце лову та віддаленість місця від рибалки та глибина. Незважаючи на легку вагу таких вудлищ, вони мають достатній запас міцності, тому що при виведенні великої риби основні ривки приймає на себе вудка.
Спінінгові - бувають різних типів: одночастники, двох і телескопічної конструкції. Діляться на чотири класи: ультралегкі, легкі, середні та важкі. Вудилища відрізняються строєм, лад підбирається від типу та способу лову риби.
Фідерні – як правило, вудилища мають довжину 2,7-4,6 метра. По бланку розташована велика кількість кілець для розподілу навантаження. Також можуть комплектуватися змінними верхівками з різним тестом для різних умов лову риби.

При виборі вудилища треба пам'ятати, що виготовляються вони з різних матеріалів: карбон, композит, скловолокно, пластик.

Всі наші консультанти це затяті рибалки, які розбираються в рибалці.
Наші консультанти допоможуть Вам підібрати потрібне Вам вудилище.

Сортировка:
Наверх